Güneş Tekstil Bursa- Kartele Elemanı

İş Tanımı: Güneş Tekstil Bursa Kartele elemanı alımı için, ev tekstili konusunda dneyime sahip, çok iyi ütü yapabilen, Overlok kullanmayı bilen,Bursa’da ikamet eden, bayan kartele elemanı

1998 yılında faaliyetlerine başlayan Güneş Tekstil, şuanda pek çok ilde hizmet vermeye devam ediyor. Erkek üzerine tekstil ihracatı ve kumaş ithalatı yapan Güneş Tekstil, Batı Avrupa ve Merkez Asya’da ihracat ve ithalat yapıyor. Sektöründe lider konumda olan Güneş Tekstil, hergün daha da gelişerek daha fazla kitleye hitap etmektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana tekstil sektörünü yakından takip ederek bütün yeniliklere vakıf olan Güneş Tekstil, bugün adını duyurmayı başarmıştır.

Güneş Tekstil, Bursa’da faaliyet göstermekte olup, Tekstil sektörünün öncü firmalarındandır. Her zaman kaliteyi ön planda tutarak yaptığı üretimler ile işinde hep başarılı olmuştur. En kaliteli kumaşları yurt dışına pazarlayarak yurt dışı pazarında da kendisine yer edinmeyi başaran Güneş Tekstil, hem iş alanında hem de iş istihdamında ülkemize katkı sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir