İGMD Eleman Arayanlar

Muhasebe Elemanı

İstanbul 4. Leventte yer alan gümrük müşavirliğimizin muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere asgari ticaret lisesi tercihen meslek yüksek okullarının muhasebe bölümlerinden mezun olmuş, muhasebe konusunda bilgi sahibi, eğitime ve öğrenmeye açık, tarafımızdan yetiştirilecek muhasebe elemanı aramaktayız. Özgeçmişleriniz için mail adresimiz kerem.akdogan@alatli.com

Gümrük İş Takibi

Samandırada yer alanmerkez ofisimiz üzerinden İstanbul Anadolu Yakası gümrük işlerini takip edebilecek, asgari lise mezunu olan, evrim programını iyi seviyede kullanabilen, B tipi sürücü belgesine sahip, deneyimli eleman aramaktayız. Gümrük takiplerini sorunsuz olarak gerçekleştirecek kapasiteye sahip kişilerin iş başvurularını kent@e-kolay.com adresine bekliyoruz.

İstanbul Gümrük Müşavirleri için özel olarak oluşturmuş olduğumuz İGMD Eleman Arayanlar sayfamız üzerinden yukarıda yer alan örnek ilan metinlerimize benzer yapılardaki ilanlarınızı ücretsiz olarak ve üye olmadan yorum bölümünden ekleyebilirsiniz.

 

 

13 thoughts on “İGMD Eleman Arayanlar

 1. MERHABA ADIM FIRAT TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. BU YIL AÖF’ DEN İKTİSAT 3. SINIFTAN LİSANSIMI TAMAMLAYACAĞIM. DAHA ÖNCE İÇ VE DIŞ TİCARET ŞİRKETİNDE ÇALIŞTIM LOJİSTİK VE OPERASYON BÖLÜMLERİNDE BİLGİ SAHİBİYİM. ASKERLİK DURUMUM 31.12.2019 A KADAR TECİLLİ DURUMDADIR. KENDİMİ BU ALANDA GELİŞTİRMEK İSTİYORUM.

 2. MERHABA ADIM FIRAT TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. AÖF DEN DE İKTİSAT 3. SINIF BÖLÜMÜNDEN LİSANSIMI TAMAMLAYACAĞIM.

 3. Merhabalar
  Gumruk mezunuyum lisans yaptım iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim avrupa yakasımda oturuyorum 89 dogumluyum

 4. Adım MEHMET 1992 dogumluyum MUSTAFA KEMAL UNIVERSITESI DIS TICARET BOLUMU 2013 MEZUNUYUM
  B KARNESI ICIN GUMRUK MUSAVIRINDE STAJ YAPMAK ISTIYORUM OKUL DISINDA IS TECRUBEM YOK. CALIMAK ISTEDIGIM YERLER ISTANBUL\BAHCELIEVLER SIRINEVLER

 5. Merhaba,
  Kocaeli üniversitesi dış ticaret myo mezunuyum. Kendimi gümrük alanında geliştirmek istiyorum. Kısa süreli bir gümrük müşavirliğinde çalışma fırsatım olmuştu. Beyanname yazma konusunda az çok bilgim var ve kendime güveniyorum. fırsat verilmesi dahilinde bu işi en iyi şekilde yapacağımada inanıyorum.İthalat, ihracat ve gümrük ile ilgili iş aramaktayım.

 6. merhaba adım said 1991 doğumluyum. dumlupınar ünüversitesi dış ticaret mezunuyum

 7. gümrük işletme mezunuyum ve şuan aöf öğrencisiyim iş arıyorum.tel:542 539 99 30

 8. mrb. Trakya üniversitesi gümrük işletme mezunuyum.şuan da aöf işletme 4. sınıf öğrencisiyim.okuduğum bölümle ilgili kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum.askerliğim 2 yıl tecillidir.Eğer uygun görülürse askerliğimi yaptıktan sonrada aynı yerde çalışmaya devam edebilirim.
  tel:0542 539 9930

 9. Merhaba, Onsekizmart Ünversitesi Dış Ticaret Bölümünden yeni mezun oldum gümrük alanında kendimi geliştirmek istiyorum.

 10. Merhaba, Onsekizmart Üniversitesi Dış Ticaret Bölümünden yeni mezun oldum gümrük alanında iş aramaktayım yeni bir başlangıç yaparak alanımda yükselmek istiyorum.

 11. ADIM EMİNE . MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET MEZUNUYUM. BU SENE MEZUN OLDUM.EYLÜL AYINDA AÖF KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜNDEN LİSANSIMI TAMAMLAYACAĞIM. 1. SINIF SONUNDA ULUSLARARASI TAŞIMACILIK FİRMASINDA STAJ YAPTIM . BU SENE DE OKULUMUN ZORUNLU STAJINDAN DOLAYI GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİNDE STAJ YAPMAKTAYIM.

 12. MERHABA ADIM EMİNE1991 DOĞUMLUYUM . MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET BÖLÜMÜ MEZUNUYUM BU SENE MEZUN OLDUM. BU SENE AÖF 3. SINIF KAMU YÖNETİM BÖLÜMÜNDEN LİSANSIMI T

 13. 2 yıllık dumlupınar işletme mezunuyum şuan açıktan 4.senem ithalat ve ihracat firmalarında iş aramaktayım Erdal ERTEN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir