Özel Şöför Arayan Bayanlar

Özel şöför arayan bayanlar sayfamız üzerinden iş ilanlarını verebilirler. Bildiğiniz üzere artık özel şöförlük oldukça popüler bir meslek haline geldi. Çalışma saatleri pek iç açıcı olmasa da ücretin tatminkar olması tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Özellikle zengin kesimin ihtiyaç duyduğu özel şöför için elbette bazı kriterler aranıyor. Özellikle internet üzerinden özel şöför iş ilanları başlığı altında sayısız ilan bulabilirsiniz. Eğer sizde özel şöför arıyorum diyorsanız veya özel şöförlük yapmak istiyorum diyorsanız sayfamızın en altında yer alan yorum bölümünden iş ilanlarınızı ücretsiz ve üye olmadan yayınlayabilirsiniz. Her iki tarafta aradığı kriterleri belirleyerek birbirlerine ulaşabilirler. Ancak, ilanlarınızı yayınlamadan önce iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru yazdığınızdan emin olunuz.

ACİL ÖZEL ŞÖFÖR ARIYORUM

Daha önce özel şöför olarak çalışmış, deneyimli, İstanbul trafiğine hakim, yatılı kalabilecek, iznini hafta içi kullanacak, istenilen yere en kısa sürede ve zararsız bir şekilde ulaştırabilecek kendine güvenen bay özel şöför alınacaktır. Maaş oldukça dolgundur. SSK+yemek de mevcuttur.

ÖZEL ŞÖFÖR ALINACAKTIR

B ehliyetine sahip, dış görünüşüne özen gösteren, bakımlı, diksiyonu düzgün, askerliğini yapmış, sabıkası olmayan, en az lise mezunu, yatılı çalışabilecek 25-35 yaşları arasında özel şöför arıyorum. İlgilenenler bana ulaşsınlar. Maaş dolgundur.

452 thoughts on “Özel Şöför Arayan Bayanlar

  1. Selam ismim Enes ERTURAN 15 senedir aktif araç kullanıyorum yaşım 30 bakımlı biriyim ve bana teslim edilen araca aşırı derecede bakım yaparım izmirde oturuyorum 4 seneye yakın ticari taksi işlettim 1.5 sene karabağlar meclis başkanı Salih ERKEK beyin özel şoförlüğünü yaptım 2 sene boyunca ambar mağazasında müdürlük yaptım (bayan giyim)asıl mesleğim elektrik uydu diafon ve hobilerim dalış yapıp balık vurup keyif yapmak seyehat engelim yok yatılı engelim yok evliyim 05538355351 numaramdan titiz ve iyi insanlara hizmet etmekten gurur duyarım.

  2. 19 yıllık şöförüm her türlü araç kullanabilirim 41 yaşındayım şehir içi dışı farketmez denemeden görmeden hiç kimse anlıyamaz numaram 05340312499 ismim Yusuf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir