ev kadınlarına 1500 lira ek gelir imkanı

Bu yazımızı el işlerimi satmak istiyorum yahut iğne oyası veya örgü işleri satmak istiyorum diyenler dikkatle takip etsinler.
Özellikle değişik nedenlerle çalışmayan bayanlar evden iş yapmak istemektedirler mol mağzalarıda bunu düşünerek hamileler için yahut ev hanımları için bir imkan sunmaktadır
Yapmanız gereken internete girip başvuruda bulunmak.
MOL Mağazaları İcra Kurulu Başkanı Oktay Özdemir, yeni açılacak mağazalarında katma değer oluşturan her türlü el ürününü değerlendirecekleri ev hanımlarının ayda 1000-1500 lira kazanabileceğini söyledi.

Hamilelere İş İmkanı

Özdemir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Almanya’da 9, Kazakistan ve Suriye’de 2, Irak’ta 1, Rusya’da 4 ve İsviçre’de 1 MOL mağazası inşaatının halen devam ettiğini belirtti.

MOL olarak 528 küçük ve orta boy işletmeyi (KOBİ) bir araya getirerek Türkiye’de bir kümelenme hareketini başlattıklarını ifade eden Özdemir, ”Konya’da da bu hareketin devamını görüyoruz. 15 Ağustos’ta da Avrupa’nın en büyük toptan merkezini Merter’de 84 bin modelle açıyoruz. Bu mağaza için Körfez’den 12, Avrupa’dan 8, Türk cumhuriyetlerinden 4 ülkeden talep geldi” dedi.

Piyasaya üretici fiyatlarıyla girdiklerini, bu hareketin 2013 yılına kadar Türkiye’nin en büyük ihracat yapan hareketi olacağını dile getiren Özdemir, yıl sonuna kadar 108 mağaza açmayı planladıklarını bildirdi.

Özellikle kapasitesi olup iş bulamayan üreticilerin kendilerine başvurmasını isteyen Özdemir, satışlara yetişemediklerini, bu nedenle ciddi üreticilere ihtiyaçları olduğunu, kapasitesi ve çalışanı olan herkese iş olanağı verebileceklerini bildirdi.

Örgülerimi Satmak İstiyorum – Örgülerimi Nasıl Satabilirim

Özdemir, MOL’de ilk defa çocuk engelli koleksiyonu, prematüre bebekler için ürünler, modern tesettür tarzı ürünlerin yer alacağını dile getirerek, şöyle devam etti:

”Özellikle Körfez ülkelerinde global markaları bununla vuracağız. Çünkü onlar bu kültüre sahip değiller. İlk defa dünyada yaşam tarzı mağazacılığı oluşuyor. Her bölüm bir yaşam tarzını ifade ediyor. Ceket başka, kravat başka, gömlek başka markanın. Prematüre bebekten, hamileye, 60 yaşındaki nine ve dedeye kadar herkesin bulabileceği ürünler var ve 2 yıl garanti veriyoruz. Hepsi de Türkiye’de üretilmiş ürünler. Bugün bize Avrupa’dan, Körfez’den, Hindistan’dan talep geliyor. Bu, Türk işçisinin ürettiği ürünlerin markalaşması demektir.”

EV KADINLARI ÖRGÜ YAPARAK 1000-1500 LİRA KAZANABİLECEK

Ev kadınlarına dönük çalışmalarının da olduğunu dile getiren Özdemir, bundan sonra ilk açılacak MOL’de ev kadınlarına özel konsept ayıracaklarını kaydetti.

Elişlerimi Satmak İstiyorum

Evde el işi üreten tüm ev kadınlarından internet üzerinden kendilerine başvurmalarını isteyen Özdemir, şöyle devam etti:

”Ev hanımlarının katma değer oluşturan her türlü el ürününü değerlendireceğiz. MOL evlerde el örgüsü dantel, perde, kazak, eldiven, boncuk işleri, çorap, atkı ne varsa açılacak her MOL mağazasında bulunacak. Türkiye’de bundan sonra açılacak her MOL’de ev hanımlarının el işi ürünler olacak. Çok iyi bir kazanç. İstanbul Yedikule’de 120 ev hanımıyla bu prototip çalışmayı yaptık ve aylık 1000-1500 liralık bir kazançları var.”

2010 yılı sonuna kadar dünyada 100’ün üstünde MOL mağazası olacağını anlatan Özdemir, ”Gelişmemiş illere de promosyon illeri yapacağız. Elimizde kalan kumaş ve aksesuarları, bu illere gönderip, yeni modeller üretip çok uygun ürünler üreteceğiz” dedi.

268 thoughts on “ev kadınlarına 1500 lira ek gelir imkanı

 1. Çok düzgün iğne oyaları yaparım dışarı çok yapıp sattım arayın

 2. Merhaba ev hanimiyim 2 üniversite ögrencisi cocugum var paraya ihtiyacim var her işi yaparim Adana da oturuyorum

 3. Merhaba ben ankara dan selin bende evde igne oyasi ve tig isi yelek yapiyorum 3 tane cocugum var esime katki sağlamak istiyorum. yardimci olursanız sevinirim teşekkür ler

 4. Kasnak işi yapıyorum ve bu işleri değerlendirmek istiyorum

 5. Bende örgü,oya yapıyorum bende eşime destek olmak istiyorum ihtiyacımda var yardımcı olursanız sevinirim silivride oturuyorum

 6. Merhaba ben iğne oyası Yemeni havlu dantel her türlü el işi yapıyorum yardimci olursaniz sevinirim

 7. merhaba ben de iğne oyası dantel örgü yapıyorum pratikaparım ve beim gibi beş arkadasımda var yardımcı olursanız seviniriz

 8. Merhaba. Ben de evde yaptığım el işlerimi satmak istiyorum. Bebek bereleri, battaniyeleri örüyorum. Umarım olumlu cevaplar gelir…

 9. Ben de örgü çeşitleri battaniye kazak yelek tunik lif pakit ve paspas örüyorum ama satamiyorum yardımcı olursanız sevinirim ögrenciyim şimdiden teşekkürler

 10. Mrb lar bende evde her turlu el isi yapiyorum ne yazikki satamiyorum cevrem genis degil dantel boncuk isi suryani isi lif igne oyasi havlu yardimci olursaniz sevinirim iki tane cucogum var onlar icin 05426952681

 11. mrh ben bebek battaniyesi yelek,kazak ve dantel işi yapıyorum ama satamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 12. mrb ben bebek battaniyesi yelek kazak ve dantel işi yapıyorum ama satamıyorum yrdımcı olursanız sevinirim

 13. yatan anneme bakıyorum. kasnakta boncuk işi, örgü ve basit takılar yapıyorum. Bunları satıp gelir sağlamak istiyorum. Başka hiç bir gelirim yok yardımlarla geçinmeye çalışıyorum.

 14. Çocuklar için atkı ve bere örüyorum ve bunları değerlendirmek istiyorum. Konuyla ilgili desteklerinizi bekliyorum….

 15. Merhaba ben ev hanimiyim 3tane çocuğum var paraya ihtiyacım var dantel oya igne oyasi hepsini biliyorum sivas ta ikamet etmekteyim yardımcı olursanız memnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir