Evden İş İmkanı İzmir

Ege’nin İncisi İzmir de tam mesaili iş imkanları kısıtlı ne yazık ki, İş verenler home ofis çalışmaya doğru geçmeye başladılar. Daha düşük maliyetlerle iş yapmaya çalışan firmalar için evden çalışmak hem daha konforlu hem daha ucuz. İzmir de evden iş imkanı sağlayan firmalarla iletişime geçmek için internet üzerinden bilgilerinizi doldurup bize gönderebilirsiniz. İzmir de evde yapılacak iş ilanlarından bazıları aşağıda yer almaktadır:

Forevia kozmetik firması network marketing sistemiyle ev kadınlarına ek gelir sağlıyor. Kozmetik, takı, elbise, bijuteri ürünlerini bünyesinde bulunduran firmanın üyelik ücreti yok, her ay ürün almanız gerekmiyor, altınıza bir ekip kurduğunuzda ciddi bir gelir elde ediyorsunuz, sattığınız ürünler den elde ettiğiniz komisyon da cabası, Fovai internet sitesinden üye olduğunuzda ücretsiz katalog evinize geliyor, sadece kargo ücretin ödüyorsunuz. Fovai üyeliğinizi yaptırın ve hemen kazanmaya başlayın.

Evden iş imkanı sağlayan diğer bir ilan: İzmir Bornova’da bir fabrika dantel işlerini ev hanımları sayesinde yapmak için bir ilan vermiştir. Ev hanımlarının İzmir Bornova civarında oturması gerekmektedir. Dantel işi evlere teslim edilecektir.

4 thoughts on “Evden İş İmkanı İzmir

  1. Bu ilan ile ilgileniyorum, lütfen mail adresime geri dönüş yapınız. Teşekkürler. “Evden iş imkanı sağlayan diğer bir ilan: İzmir Bornova’da bir fabrika dantel işlerini ev hanımları sayesinde yapmak için bir ilan vermiştir. Ev hanımlarının İzmir Bornova civarında oturması gerekmektedir. Dantel işi evlere teslim edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir