Araçlı Şöför Arayanlar

Araçlı şoför arayanlar hem bir aracın maliyetine katlanmadan, trafik stresi yaşamadan, ehliyeti olmayanlar için de araç kullanma alternatifi açısından istedikleri yere gidebilme amacıyla araçlı şoför aramaktadırlar. Araçlı şoför arayanlar için internette bununla ilgili bilgiler mevcuttur. İstediğiniz özelliğe sahip araçlarda saatlik, günlük ,yıllık araçlı şoförleri kiralayabilirsiniz. Araçlı şoför arayanlar için ilanlar aşağıda yer almaktadır:

1-2008 model Renault megane arabamla özel şoförlük yapmak istiyorum.

2- Hadımköy de akşam 8 – gece 1 e kadar araçlı şoförlük yapmak istiyorum. Cumartesi saat 15’ten sonra şoförlük yapabilirim. Aracım dizel linea dır. İlgilenenlere duyurulur.

3- 30 yıllık şoförüm . E sınıfı ehliyetim var. Kaymakam şoförlüğü yaptım, şu an emekliyim. Aracım 2008 model Hyundai model aracımla şoförlük yapmak istiyorum.

4- İstanbul Çekmeköy de bir medya şirketine araçlı şoför alınacaktır. Esnek çalışma saatlerine uygun, dizel araç sahibi,kendi aracıyla araçlı şoför alınacaktır.

Araçlı şoför arayanlar ya da aracıyla şoförlük yapmak isteyenler ilanlarını web sitemizden takip edebilirler. İlan vermek için bilgilerinizi girmelisiniz.

4 thoughts on “Araçlı Şöför Arayanlar

  1. Günduz kendi aracımla şöförluk yapmak istıyorum.avrupa yakasında olursa sevinirim.

  2. Merhaba.adım ahmet 43 yaşında 23 yıllık tecrübeli şoförüm evveliyatın da özel şoförlük yaptım 11 yıldır da turizm işi ile uğraşiyordum ekstra olarak bağlama çalıp söylüyorum bursa önceliğimdir ancak uygun şartlar oluşturulabilirse şehir dışında da çalışabilirim.saygılarımla 05394091051

  3. 2011 Model Ford Connect Arabamla İş Arıyorum Ankarada yaşıyorum Tel 0532 722 28 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir