Unisbul – Satış Temsilcisi

İŞ TANIMI: Unisbul satış temsilcisi elemanı arıyor. 1500 TL maaş+SGK+haftalık ve aylık yüksek prim(3000 TL mümkün) ile çalışacak, telefonda sigorta tanımı yapabilecek, pazartesi ve cuma günleri 09:00 ile 18:00 saatleri arasında çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek,diksiyonu düzgün,daha önceden pazarlama tecrübesi olan,ekip çalışmasına yatkın, öğrenci veya mezun,İstanbul Avrupa Yakası’dan ikamet eden

İletişim: Unisbulcom

İş ilanı sitesi olarak hizmet veren Unisbul internet üzerinde en fazla tercih edilen isimdir. İş arayanlar ve eleman arayanlar Unisbul üzerinden iş ilanlarını yayınlayarak aradıkları elemanı yada işi kolayca bulabiliyorlar. Eğer Üniversiteden yeni mezun olduysan hemen CV oluşturarak iş arayabilirsin. Ayrıca, iş yeri sahibiysen ve acil elemana ihtiyacın varsa Unisbul sayesinde aradığınız elemanı kısa sürede bulabilirsiniz. Eleman arıyorsanız Firma girişi, iş arıyorsanız Aday girişi yaparak hemen arama yapmaya başlayabilirsiniz.

Unisbul sayfasında en popüler iş kategorilerinden, acil iş ilanlarına, istediğiniz çalışma şeklinden,iş alanlarına göre iş ilanlarına kadar istediğiniz şekilde arama yapmanız mümkün. Eğer Unisbul sayfasında ilan vermek istiyorsanız 0216 330 00 28 numaralı telefonu arayarak ilanınızı verebilirsiniz. Öyle ki; internet üzerinde oldukça rağbet gören Unisbul ile sizde aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir