BİM Market İş Başvurusu

Temel gıda ve tüketim malzemelerini parekende mağazacılık yöntemi ile müşterilerine sunmakta olan BİM marketler zinciri 1995 yılında kurularak faaliyet göstermeye başlamıştır. 21 mağaza ile start verdiği mağazacılık serüvenini şu anda sayıları 350 yi aşan mağazaları ve büyüme potansiyeli ile sürdürmektedir. Tedarikçiden temin ettiği ürünü mümkün olan en az maliyet ile birlikte uygun fiyat politikası ile müşterilerinin beğenisine sunan BİM ayrıca cuma günleri özel ürünlerde şok indirimler uygulayarak büyük satış rakamları yakalama başarısı göstermektedir. Mağazalarında genç kişileri istihdam etmeyi amaçlayan BİM Marketler zincirinin başvuruda bulunan pozisyona bağlı olarak değişmekle beraber genel olarak her çalışanında aramış olduğu en belirgin özellik erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış yada askerlikten muaf olmaları ve tüm adayların asgari eğitim durumlarının lise mezunu olma şartıdır. BİM de görevlendirmeler mağaza, ofis ve operasyon bölümlerinde gerçekleştirilmektedir. Parakende mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen gençlere bu imkanı tanıyan, performansa bağlı olarak yükselme fırsatı sunan BİM Market İş Başvurusu için sayfamızını sonunda yer alan yorum bölümünden faydalanabilirsiniz. Genel iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

160 thoughts on “BİM Market İş Başvurusu

  1. MUĞLA ORTACA BİM MARKETLERİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM ÜNİVERSİTE MUVZUNUYUM daha önce market deneyimim var

  2. marmariste yaşıyorum lise iki terk açık öğretimden bitiriyorum 6 yıllık market satış destek tezgahtarlıl deneyimim var iş arıyorum bim mağazalarıyla çalışmak isterim irtibat no 0533 790 00 07

  3. Merhaba. Ben inşaat teknikeriyim bu sene mezun oldum. Bim marketler zincirinde calismayi ck istiyorum. Izmir / buca olursa cok iiyi olur.

  4. İstanbul Lütfü Kırdar kongre merkezinde 1,5 yıl güvenlik elemanı olarak görev yaptım,ATV kanalında güvenlik olarak çalıştım,son 5 yıldır CEYO terlik fabrikasında güvenlik elamanı olarak çalışmaktayım.27 yaşındayım TOKAT’ta bim markette çalışmak istiyorum.Lütfen yardımcı olunuz.

  5. bir otelde 9 yaz sezonundan beri özel güvenlik olarak çalısıyorum artık bırakmak ve başka işte calışmak istiyorum

  6. Merhaba carfurda ozurlu statusunde kasiyer olarak gorev yaptim deneyimliyim bimde calismak istiyorum Adana

  7. iş arıyorum 4 sene dukan işi yaptım askere gıtım kapatım şimdi iş arıyorum

  8. merhaba 8 senelik magaza mudurlugu tecrubem var oncesi afra konbasan sirkette halkla iliskiler muduruydum. daha oncesi radyo tv de program sunucusu ve reklam muduru olarak gorev yaptim. bim de calisarak kariyerime devam etmek ististiyorum. uygun gorulurse cok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir