Teknosa satış danışmanı

Teknosa satış danışmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere yeni takım oyuncuları seçiyor. Teknosa insan kaynakları departmanı tarafından verilen Teknosa iş ilanları arasında yer alan Teknosa satış danışmanı pozisyonu için başvuruda bulunmak isteyen adaylar Teknosa insan kaynakları sitesi üzerinden başvuruda bulunabiliyorlar.

Teknosa satış danışmanı maaşları sektörde benzer pozisyonlarda çalışan kişiler ile karşılaştırıldığında gerçekten yüksek kalmaktadır. Teknosa satış danışmanı iş başvurusu için adaylarda aranılan genel nitelikler arasında öğrenim durumlarının en az ilse mezuniyeti olması,  iyi derecede bilgisayar kullanmayı bilmeleri özellikle de Ms Office programlarına hakim olmaları, yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmeleri, iyi birer takım oyuncusu olmaları ve güler yüzlü olmaları yer almaktadır. Teknosa iş başvuru formu dolduran adaylar arasında teknolojik ürün satışı konusunda deneyime sahip adaylara mülakat önceliği tanınacaktır. Teknosa iş başvurusu için Teknosa insan kaynakları sitesi üzerinden yayımlanan Teknosa satış danışmanı ilanını seçmeniz yeterli olacaktır. Teknosa satış danışmanı ve Teknosa iş ilanları için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

3 thoughts on “Teknosa satış danışmanı

  1. iyi günler.ben zonguldak ta ikamet ediyorum.19 yıllık pazarlama tecrübem var.her türlü ürün yada hizmeti en iyi şekilde tanıtır ve satarım.satış alanında herhangi bir görevde çalışabilirim.

  2. mrblar. 22 yşındayım. anolu üniversitesi türk dili edebiyatı 3 snıf öğrencisiyim. satış danışmnı olrk çalışmak istiyorum bünyenizde tel 0538 850 55 43

  3. MERHABALAR,ADANA TEKNOSA ŞUBELERİNİZDE SATIŞ DANIŞMANI OLARAK GÖREV ALMAK İSTİYORUM,ASKERLİK TAMAMLANDI,BEKARIM TURİZM OTELCİLİK MEZUNUYUM İLGİLENIRSENIZ SEVİNİRİM 0543 35 05 24 İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir