THY Hostes Alımı 2014

Thy Hostes Alımı 2014 yılında da devam ediyor. Thy, Türkiye’nin en köklü isimlerinden biridir. Uçuş yolculuklarında ise en çok tercih edilen lider isimlerdendir. Öyle ki, Thy bünyesinde çalışmak isteyen sayısız kişi var. Faaliyete geçtiği günden itibaren hem müşterilerin verdiği hizmet ile hem de çalışanlarına verdiği değer ile adından övgüyle söz ettirmektedir. Thy, her yıl olduğu gibi 2014 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Thy bünyesinde çalışmak isteyenler Thy iş ilanlarını takip ederek başvuru yapıyorlar. Öyle ki; Thy’da sürekli elemana ihtiyaç duyuluyor ve bunlardan biri de Hostestir. Eğer siz de Hostes olmak istiyorsanız Thy insan kaynakları sayfasından iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ancak, Thy hostes başvurusu için bazı kriterlere uyum sağlıyor olmanız gerekiyor. T.C. vatandaşı olmak,1989-1994 tarihleri arasında doğmuş olmak,en az lise mezunu olmak, çok iyi derecede ingilizce biliyor olmak,adli sicil kaydı bulunmamak ve sağlık ve fiziki koşullara uyum sağlıyor olmak gerekiyor. 160 ile 180 arası boya sahip olmak,güler yüzlü,dinamik ve ekip çalışmasına yatkın olmakta aranan şartlar arasında yer alıyor. Eğer bu şartları taşıyorsanız Thy Hostes alımı 2014 için iş başvurusu yapabilirsiniz.

cvbilgileri@gmail.com a ulaşınız

3 thoughts on “THY Hostes Alımı 2014

  1. ingilizce ikinci ana dilim olmakla beraber tum egitimlerimi australida bitirmis bulunmaktayim tc vatandasi olmakla beraber australya vatandasliginada sahibim .kabin memurlugu tecrubem olmakla beraber sizlerle bu alanda daha cok ilerleyip aranizda olmayi istiyorum.. tesekkurler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir