İstanbulda Yapılacak İşler

Günümüzde İstanbulda yapılacak işler oldukça fazla olup, siz de aradığınız işi kolayca bulabilirsiniz. İstanbul iş imkanı bakımından en iyi olanaklara sahip bir şehirdir. Öyle ki; İstanbulda yapılacak işler birbirinden güzel iş fırsatları sunuyor. İşverenler iş ilanlarını yayınlayarak aradıkları elemanı kısa sürede buluyorlar. Eğer siz de İstanbul’da ikamet ediyorsanız yapabileceğiniz pek çok iş var. İster evden isterseniz mesleğiniz ile ilgili işi kolaylıkla bulmanız mümkün. Eğer iş arıyorum diyorsanız İstanbulda yapılacak işler başlığımız altında iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Aynı zamanda eleman arayanlar da ilanlarını bırakabilirler. Yapmanız gereken yorum bölümünü kullanarak ilanlarını oluşturabilirler. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

EVDE İNTERNET ORTAMINDA ÇALIŞACAK ELEMANLAR

İstanbul’da ikamet eden, interneti aktif olarak kullanan, e-posta, skype gibi programları sürekli kullanan, klavyeyi hızlı kullanabilen, internet üzerinden günde 2-3 saatini ayırarak kazanç sağlamak isteyenler iş başvurusu yapsınlar. İşin detayı yüzyüze görüşülecektir.

ACİL ANKETÖRLER ARANIYOR

Firmamızın ürünlerinin tanıtımını yapacak, part time yada full time çalışacak, ek gelir elde etmek isteyen herkes başvuruda bulunabilir.

 

4 thoughts on “İstanbulda Yapılacak İşler

  1. 20 şer KİŞİLİK İŞ YERLERİNE GÜNLÜK HAFTALIK AYLIK YEMEKLERİNİ YAPARIM EKİBİM VAR AYDA 5 İŞYERİNE YEMEK YAPABİLİRİM.HOMAİL ÜZERİNDEN NOT BIRAKABİLİRSİNİZ….

  2. merhaba,özel şoförlük işi arıyorum eşim için,1959 doğumlu,Almanca,ingilizce biliyor ve iyi bir Aile’ye özel şoförlük yapmak istiyor,şu anda boşta,lütfen devamlı bir iş gerekiyor eşime,iki çocuğum var yarın üniversite sınavına girecekler,ayrıca ben buradan çok mesaj yazdım,bir netice alamadım,bende evde elişi yapıyorum,yapmak istiyorum,dantel,örgü,iğne oyası,çin iğnesi işlerim,tohum işi işlerim,boncuk,abiye işlemesi ve evde ve elde yapılan işler varsa bende yapmak istiyorum,tülbent,başörtü,kasnak işi v.sire bize ulaşın lütfen,Gaziosmanpaşada oturmaktayım.teşekkür ederim.Eşim 30 yıllık şofördür bilgilerinize.

  3. SAÜ işletme mezunuyum. Aslında Muhasebeciyim. Bilgisayar konusunda oldukça iyiyim. Simdilik evdeyim. Evden yapabileceğim bir iş arıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir