Ford Otosan iş ilanları

Ford Otosan çalışanlarına sunmuş olduğu dolgun ücret ve yan haklar nedeni ile bir çok çalışanın rüyasını süsleyen marka olma başarısını yakalamış büyük bir kurumdur.

Ford Otosan iş ilanları Ford Otosan insan kaynakları tarafından düzenli olarak açık oluşan pozisyonlar için yayımlanmaktadır. Ford Otosan iş başvurusu olumlu kabul edilen adaylar başvuruda bulundukları pozisyona bağlı olarak değişen sözlü ve yazılı mülakat aşamaları için davet edilmektedir. Ford Otosan iş görüşmesi aşamasında adaylar  mülakat soruları, yetenek testi, yabancı dil sınavı gibi bazı uygulamalardan geçirilir ve pozisyon için en uygun olan adayın işe alınması amaçlanır. Ford Otomotiv insan kaynakları tarafından yayımlanan son iş ilanları arasında İstanbul ve Kocaeli lokasyonlarında görevlendirilmek üzere Ürün Geliştirme Elektrik Elektronik Mühendisi pozisyonu yer almaktadır. Ancak şimdiden uyaralım Ford Otosan mühendis alımlarında oldukça zorlu mülakat aşamaları uygulamaktadır.

6 thoughts on “Ford Otosan iş ilanları

 1. İş yeri hemşiresiyim.İlk yardm eğitmeniyim.
  Kariyer-net’den cv’imi gönderdim.
  Olumlu dönüş yaparsanız sizin gibi kurumsal bir firmada uzun yıllar çalışmak isterim.
  İyi çalışmalar.

 2. 1996…..2009 arası uzun zaman çalıştığım. ford otosandan.memnun.ayrıldım.şu.anda.çağrılsam.yinede. giderim. ortamı.çok. farklı. bir.yer..bunu. ayrıldıktan. sora. öğreniyorsunuz. bellimi.olur. beki.çağrılırım.pres bölümünde. kalıp. hazırla.fortlif. op. vinç. op. imalat. takip.yaptım

 3. Özürlüyüm ve emekliyim iş arıyorum özür derecem yüzde seksen birbuçuk senedir böbrek nakli oldum.özürlüm ayaktayım saygılarımla.

 4. 1987 Kocaeli doğumluyum sizinle çalışmak istiyorum.Ilköğretim mezunuyum eğer standartlariniza uygunsa tabi.iyi çalışmalar.

 5. 1983 bulgarıstan dogumluyum bunyenızde calısmaktan mutluluk duyarım.

 6. KARAYOLLARI MERKEZ ATELYESİNİN MOTOR BÖLÜMÜNDEN EMEKLİ OLDUM MOTOR USTASIYIM İŞ ARIYORUM,B,SINIF ŞÖFÖRLÜK İŞİ DE OLABİLİR.TEMEL KÖSE 0536 681 50 86

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir