Motorlu Kurye İş İlanları

Kuryecilik son yıllarda oldukça rağbet görüyor. Özellikle motorlu kurye işverenler için bulunmaz bir nimet haline geldi. Öyle ki; motor kullanabilenler için kurye işi oldukça ideal oldu. Eğer siz de motorlu kurye arıyorsanız yada Motorlu kurye olarak çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Motorlu kurye iş ilanları sayfamız aracılığı ile iş ilanlarınızı yayınlayabilir, aradığınız işi veya elemanı kısa sürede bulabilirsiniz. Hem motorlu kurye arayanlar, hem de motorlu kurye olarak iş arayanlar ücretsiz olarak ilan verebilirler. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi mutlaka ekleyiniz.

MOTORLU KURYE ALINACAK

Su böreği ve pasta imalatı yapan firmamıza acil motorlu kurye alınacaktır. Askerliğini yapmış, motor ehliyeti olan, 20 ile 30 yaşları arasında,dürüst, çalışkan,sorumluluk sahibi, verilen her işi istekle yapabilecek olanlar iş başvurusu yapabilirler.

MOTORLU KURYE İŞİ ARIYORUM

25 yaşındayım. Kendime ait motorumla motorlu kurye olarak çalışmak istiyorum. Ehliyetim var ve daha önce bu işi 1 yıl yaptım. Adana’da oturuyorum. Şuanda başka bir yerde vasıfsız olarak çalışıyorum. Motorlu kurye olarak iş arıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir