Biz Kredinizi Çekelim İstanbul Bağcılar Kartal

Kredi bizden kampanyası ile www.kredinizibizcekelimsizodeyin.com herkese kredi veriyor…Banka kredisi kullanabilmeniz için tarafınıza iletilen tüm şartları eksiksiz yerine getirmeniz gerekiyor. Aylık net gelir sahibi olmalı, gelirinize bağlı olarak sağlık güvencesi primleriniz ödeniyor olmalı ve en önemlisi ise kredi puanınız düşük olmamalıdır.

Kredi puanı geçmiş dönem ödeme düzeninize göre belirlenmektedir. Ödemelerinizi ne zaman aksatmaz ve düzenli yapar iseniz kredi puanınız o denli yüksek olur. Tam tersi ödeme yapmadığınız da ise kredi puanınız düşecek sadece borçlu olduğunuz banka değil diğer bankalar da kredi talebinize olumsuz cevap verecektir. Bu ve benzeri sorun yaşayan kişiler kredi çıkaran firmalara yöneldi.

İstanbul, Bağcılar ve Kartal ilçelerinde bu şekilde hizmet veren firmalar var. Bu şirketler bankaların kredi kampanyalarını yakından takip etmektedir. Bu ana nedene bağlı olarak da hangi banka kampanyası sizin için daha uygun belirleyerek bilgilendirmektedirler.

Eğer banka kredilerinden hiçbiri size uygun olmaz ise de bu sefer senetle krediye yönlendiriyorlar. Senetle kredinin de banka kredisinden farklı bulunmamaktadır. Aynı şekilde belirli bir faiz oranına bağlı kalarak aylık vadeler de ödemelerinizi yapabilirsiniz.

 

5 thoughts on “Biz Kredinizi Çekelim İstanbul Bağcılar Kartal

  1. Merhaba
    10.000 tl krediye biraz acil olarak ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

  2. Dağınık olan kredi borcumu bir araya toplamak amacıyla 50. 000 TL ye ihtiyacım var geri ödeme sıkıntı olmaz aylık 1500 TL olarak geri ödeme yaparım. istanbul kartal

  3. 10000 TL ye acil ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen zor durumdayım

  4. Merhaba
    10.000 tl ye ihtıyacım var kredi ve kredi kartı borçlarım var dağınık olduğu için ödenebilirlikte sıkıntı çekiyorum hepsini bi yerde toplamak ve ödenebilir duruma getirmek içim sizden 10.000 tl talep ediyorum 2012 den beri aynı yerde çalışıyorum düzenli bi maaşım var yardımcı olursanız sevinirim sizden geri dönüş bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir