Hurda Kağıt Karton İstanbul

Eğer Hurda kağıt karton işi yapmak istiyorsanız Hurda kağıt karton İstanbul başlığımız altında ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Hurda kağıt karton işi son zamanlarda oldukça moda oldu. Boş arsası yada boş deposu olanlar hurda kağıt ve hurda karton toplayarak geri dönüşüm için fabrikalara satıyor ve para kazanıyorlar. Öyle ki; Hurda kağıt karton işinde ciddi anlamda iyi para var. Elbette bu işi gerçekten kendi işiniz gibi yaparsanız yüksek gelir kazanabilirsiniz. Öyle ki; fabrikalar kağıt ve karton hurdaları en yüksek piyasa değerinden alarak size avantaj sağlıyorlar. Eğer siz de bu işi yapmak ve geri dönüşümde önemli bir rol oynamak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken bu iş için bir yer ayarlamanızdır.

Yerinizi ayarladınız diyelim. Hurda kağıt ve hurda kartonları toplamaya başladınız. Uzun bir zamandan sonra hurdalarınız iyice birikti ve artık satmak istiyorsunuz. O zaman hemen hurda alan fabrikalar ile irtibata geçerek hurdalarınızı satmak istediğinizi belirtin. Onlar ayağınıza kadar gelerek hurdalarınızı yerinde inceliyorlar ve tartarak size bir fiyat veriyorlar. Eğer parada anlaşırsanız paranızı anında nakit olarak ödüyorlar. İstanbul’da hurda kağıt ve hurda karton işini yapan pek çok kişi var. Eğer siz de onlardan biri olmak istiyorsanız sayfamızda bulunan yorum bölümünden ilanlarınızı verebilirsiniz. Bu sayede bu iş ile ilgili bütün bilgilere diğer ilan verenler sayesinde ulaşabilirsiniz. Hem hurda alanlar, hem de hurda satmak isteyenler birbirlerine ulaşabilirler.

2 thoughts on “Hurda Kağıt Karton İstanbul

  1. evden para kazanmak isteyenler home ofis çatımız altında her bir işten alacağınız ücret 100-150 arasındadır bu ücret 300 tl kadar çıkabiliyor

    05425246238

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir