LCWaikiki İstanbul – Kasiyer

İş Tanımı: Lcwaikiki İstanbul Kasiyer pozisyonu için, daha önce bu alanda çalışmış, deneyimli, dikkatli,İstanbul’da ikamet eden,

İletişim: Lcwaikiki insan kaynakları

 

Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren Lcwaikiki, bugün sektöründe lider konumdadır. 1985 yılında Fransa’da temelleri atılan Lcwaikiki, o günden bu yana hızla ilerleyerek bugünki konumuna gelmiştir. Günümüzde giyim denince akla ilk gelen isimlerin başında gelen Lcwaikiki, şuanda 23 ülkede 503 mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı ürünleri ile müşterilerinden tam not almayı başaran Lcwaikiki, erkek, bayan ve özellikler çocukların vazgeçilmezi olmuştur.

Lcwaikiki modanın keyfini müşterilerine en iyi şekilde yaşatmayı başarmış ve birbirinden güzel ve son moda ürünleri ile her zaman memnuniyeti sağlamıştır. Sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da da başarıya ulaşmış olan Lcwaikiki, iyi giyinmek herkesin hakkıdır felsefesi ile faaliyetlerine devam etmektedir. 16 Bin çalışanı ile hem yurt içinde hem de yurt dışında hizmetlerine devam eden Lcwaikiki, hazır giyim sektörünün vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Lcwaikiki şuanda Azerbaycan,İran,Makedonya,Suriye,Ukrayna,Kosova,Kazakistan,Suudi Arabistan,Bosna Hersek,Belarus,Arnavutluk,Fas,Ermenistan,Kırgızistan,Rusya ve Mısır gibi daha birçok ülkede ürünlerini sevenleri ile buluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir