Teknoform Makina- Cnc Operatörü

İş Tanımı: Teknoform Makina Cnc Operatörü pozisyonu için aranan şartlar, vardiyalı sistemle çalışacak,Teknik lise yada meslek yüksek okulu mezunu,iletişim yönü kuvvetli, Teknik resim okuyabilen,enerjik,tercihen tesviye,imalat,makine,cnc yada metal işleri bölümlerinden mezun cnc operatörü

İletişim: 0232 328 30 05

1967 yılında kurulan Teknoform Makina, madencilik,çimento,otomotiv ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir. İzmir’de bulunan Fabrikası’nda faaliyet gösterdiği sektörler için mekanik ekipman ve parçalar üretmektedir.  Hedefi her zaman başarılı olmak olan Teknoform Makina, bugün faaliyet gösterdiği sektörde herkes tarafından bilinmektedir. Kurulduğu ilk yıllarda otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Teknoform Makina, 2007 yılında faaliyet alanına enerji,madencilik ve çimento sektörlerini de ekleyerek hızlı bir şekilde ilerlemiştir.

Teknoform Makina, her geçen gün kendini geliştirmiş ve bugün oldukça büyük bir isim haline gelmiştir. Girdiği yeni sektörler sebebi ile işlenen malzeme çeşitliliği de artmış, buna bağlı olarak her geçen gün daha da büyümüştür. Alanında uzman hale gelen Teknoform Makina, hem çok yönlü olması, hem de deneyimi ile proje bazlı üretim yapma kapasitesi ile de fark yaratmaktadır. Yapılan denetleme ile ISO 9001:2000 kalite yönetim sertifikasını almaya hak kazanan Teknoform Makina, ulusal mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak üretimlerine devam etmektedir. Her zaman müşteri memnuniyeti ile çalışan Teknoform Makina,İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan 5.000 m2’lik fabrikasında üretimlerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir