Savunma Sanayi Müsteşarlığı sözleşmeli personel alım ilanı

Savunma Sanayi Müsteşarlığı sözleşmeli personel alım ilanı yayımladı. Savunma Sanayi Müsteşarlığı personel alımı için toplamda 10 kişilik kadro açıldığını duyururken personel alımları KPSS puan sıralamasına göre gerçekleştirilecek. Puan sıralamasında belirtiler kontenjan sayısına dahil olan adaylar açılacak sınav için davet edileceklerdir.

Savunma Sanayi Müsteşarlığı sözleşmeli personel alımı için başvuruda bulunmak isteyen adayların başvuru işlemlerini en geç 24 Temmuz tarihine kadar başvuru işlemlerini tamamlamış olmaları şartı bulunmaktadır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylardan talep edilen bilgiler ise şöyle:

-Müsteşarlıktan veya Müsteşarlık internet sitesinden(www.ssm.gov.tr) temin edilerek başvuru sahibi tarafından eksiksiz doldurulmuşve fotoğraf yapıştırılmış “İş Başvuru Formu”,

-Diploma veya mezuniyet belgesinin veya yurtdışındaöğrenim görenler için Yükseköğretim Kurulu denklik belgesinin aslı veya onaylıörneği,

-KPSS sonuç belgesinin aslı veya fotokopisi ya dabilgisayar çıktısı,

– Yabancı dilseviyesini gösterir belgenin aslı veya fotokopisi ya da bilgisayar çıktısı,

-Özgeçmiş,

-Bir adet vesikalık fotoğrafı,

2 thoughts on “Savunma Sanayi Müsteşarlığı sözleşmeli personel alım ilanı

  1. mrh benim mesleğim havyansal ve bitkisel üretim bana göre iş posizyonu olursa calışırım

  2. mrb bnm meslegim sıhhi tesisat mekanik pilan pıroje üzerine sanat okulu mezunuyum bana göre iş posiz yonu olrsa calısırım saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir