Acil İhtiyaçların için Tefeci Bul – ANKARA HAREKETLİ

Şubat ayı başvuruları için senetlekredi2017@gmail.com adresine iletişim bilgilerinizi ekleyerek mail atınız.Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir çözümde tefeci bulmak (www.tefeci.org). Bu nedenle bayram sonralarında her aile bir miktar sıkışmaktadır. Fakat borçları olan ve bunları ödemekte zorlanan aileler çok daha fazla sıkışacaklardır. Bankalardan kredi almanın da oldukça zor olduğu bu zamanlarda maaşlara da zam gelmeyince aileleri rahatlatacak hiçbir durum da oluşmamaktadır. Küçük miktarlar için bankalardan kredi alabildiğiniz zamanlarda da ödemesi oldukça çoğalmaktadır. Ve genellikle bayram öncesinde alınan kredilerin ya da alınan borçlarının ödemelerinin uzun tutulmaması tercih edilir. Bu nedenle eğer sizler de bayram öncesinde ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız sitemiz aracılığı ile kolayca tefeci bulabilirsiniz.

Sitemizde bulunduğunuz şehre göre ulaşabileceğiniz tefecilerin bilgileri yer almaktadır. İsterseniz küçük meblağlarda isterseniz de büyük tutarlarda borç para alabilmeniz mümkündür. Yani isterseniz tefeciler aracılığı ile tüm borçlarınızı kapatın isterseniz de ufak tefek borçlarınızı dert etmek zorunda kalmayın. Bundan dolayı da küçük tutarlarınız için küçük vadeler ile borç para alabilmeniz mümkündür.

Sitemizde her şehirde iş yapan tefeciler bulunmaktadır. Ayrıca bu tefecilerin kendi verdikleri ilanlara da yer verdiğimiz için, her tefecinin şartlarını da görebilmeniz ve değerlendirebilmeniz de mümkündür. Tefecilerin şartlarına da bakacak olursak;

  • Talep ettiğiniz borç tutarına ilişkin olarak vade sayısı belirlenir. Eğer borçlarınızı çabucak toparlamak istiyorsanız tefeciler sizler için iyi bir tercih olacaktır. Çünkü tutar ne kadar çok olursa olsun çok fazla sayıda taksit imkânınız olmayacaktır.
  • Yine talep ettiğiniz borç tutarına ilişkin olarak sizlerden kefil talep edilebilir. Kefil borcunuzu ödeyeceğinize dair bir garanti olduğu için birçok ticari işlemde kullanılmaktadır.
  • Verilen borç senet ile takside bağlanır. Bu nedenle senetsiz bir borç alamazsınız.
  • Verilecek olan borç tutarına ilişkin olarak belli bir komisyon belirlenir. Komisyon oranı tefeciden tefeciye değişmektedir. Fakat % 15’in altında bir komisyon oranı bulunmamaktadır. Komisyonunuz senedinize dâhil edilmez.

İşte tefecilerden bayram sonrası borç para almanın şartları bu şekilde olabilir. Bundan dolayı sizlerde bayram öncesindeki ihtiyaçlarınızı karşılamanız için sitemizden tefeci bulabilirsiniz.

1 thought on “Acil İhtiyaçların için Tefeci Bul – ANKARA HAREKETLİ

  1. Nakit sıkıntımın giderilmesi konusunda acil yardıma ihtiyacım vardır. Bu konuda yardımlarınızı rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir