Acil Para Bulmak için Taktikler İP UÇLARI

Acil para ihtiyacımız olduğu zaman ilk aklımıza gelen yerler bankalardan kredi çekmek olur. Ama bankalardan kredi kullanabilmemiz için bazı şartları taşıyor olmamız gerekir. Bu yüzden dolayı www.acilparalazim.org gibi banka ve bankada dışı kredileri karşılaştırabileceğiniz adresler üzerinden araştırmanıza devam edebilirsiniz.

Kredi almak şartlarından en önemlisi kredi notumuzun yüksek olmasıdır. Kredi notumuz ancak bankalar ile çalışmalarımız sonucundaki ödemelerimizi düzenli yaptığımız taktirde yüksek olmaktadır. Ama çekmiş olduğumuz daha önceki krediyi veya kredi kartı ödemelerimizi düzenli yapmamışsak kredi notumuz düşük olur ve bankalardan kredi taleplerimiz red kararı alabilir.

Eğer kredi notunuzun düşüklüğü bankalar ile pek çalışmadığınızdan dolayı ise, kredi danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Kredi danışmanları belirli bir komisyon karşılığında anlaşmalı oldukları bankalardan, kredi notunuzu yüksek gösterip kredinizi onaylatabilirler. Yani sizin adınıza kredinizi onaylatıp nakit ihtiyacınızı karşılamanızda yardımcı olabilmektedirler.

Böyle bir imkanınız da olmaz ise, diğer alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Örneğin, senetle borç para veren firmalar.  Çevremizde veya internetten ulaşabileceğimiz senetle borç para verenlere ulaşabiliriz. Faiz oranları biraz yüksek olabilir ama bu şekilde acil olan ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Senetlekredi.com dan nakit ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Noter onaylı kredi vermektedir. Bölünen taksit oranlarını zamanında azar azar ödeyerek nakit ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Ya da kredi kartınızdaki limitinizi nakite çevirebilirsiniz.

İç piyasayı canlandırmak amacıyla kredi kartı taksit sayılarının yükseltildiği bu günlerde elektronik cihazı alarak 12 taksite böldürüp, satışını nakit olarak yaparak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hatta en az 6 ay kullanmakta olduğunuz faturalı hattınız var ise,  yüksek modelli cep telefonlarını  24 ay taksit imkanı ile alabilirsiniz. Böylelikle cihazın satışını yapıp ihtiyacınız olan parayı bulabilirsiniz.

Şu günlerde birçok GSM firması tüm müşterilerine cazip cihaz kampanyaları düzenlemektedir. Böyle bir imkandan da yararlanabilirsiniz.  Kredi kartınız ile altında alabilirsiniz. Artık kredi kartına altın alışı tekrarda başlamış durumda. Ama 12 ay taksitle değilde, ancak 4 taksit imkanı ile alabilirsiniz. En azından ihtiyacınız olan miktarı 4 taksit ile geri ödeme şansınız olabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir