Devlet Memurlarına Kredi Verilir

Devlet memurlarına tüm bankalar rahatlıkla kredi vermektedirler. Bunun sebebi devlet işinin güvence sağlamasıdır. Fakat tüm bankaların memurlara rahatça kredi vermesinin birçok olumsuz yanı bulunmaktadır. Öncelikle devlet memurlarına kolayca verilen krediler, memurların bütçe ayarlamasına engel olmaktadır. Bu nedenle de çok fazla borç altına girip, kendilerini duruma adapte etmesine engel teşkil eder.

Şu anda devlet memurlarına özel hazırlanmış krediler;

  • Odeabank Memur Kredisi
  • PTT Memur Kredisi
  • İş Bankası Memur Kredisi
  • Vakıfbank Memur Kredisi
  • Garanti Bankası Memur Kredisi
  • Ziraat Bankası Memur Kredisi
  • Halk Bankası Memur Kredisi
  • KOSGEB Devlet Memurlarına Ev Kredisi

Tüm bu kampanyalar kulağa avantajlı gelse de, devlet memurları içinde bulundukları borçlardan dolayı bu kampanyalardan faydalanamazlar. Çünkü bu kampanyalar da yine belli şartlar altında kredi sağlamaktadır. Eğer siz de bir devlet memuruysanız ve bankaların sizlere kolayca verdiği krediler yüzünden bütçe hesabınızı yapamadıysanız, kredi ihtiyacınız varsa devlet memurlarına kredi veren finansal firmalara başvuru yapabilirsiniz.

Devlet Memurlarına Kredi Veren Firmalar

Senet ile kredi veren tüm firmaların ilk olarak kredi sağlayacakları müşteri grubuna yine devlet memurları girer. Çünkü net bir maaş ve net bir kazanç elde edilir. Bu nedenle de herhangi bir firmadan kredinizi talep edebilirsiniz.


biz kredinizi çekelim memur desteği


 

Sizlere tavsiyemiz bu firmaları bulduğunuzda küçüp çaplı bir araştırma yapın.Böylece en güvenilir ve en deneyimli firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu firmaların büyük çoğunluğu müşteri memnuniyeti sayesinde iş yaşamında tutunabilmiş olan, gerçekten deneyimli firmalardır. Ve göreceksiniz bankalar ile kredi alışverişinde bulunmaktan hiçbir farkı yoktur. Tek yapmanız gereken güvenilir bir firma bularak, bu işin dolandırıcılığını yapan insanlardan uzak durmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir