Herkese Kredi Verilir DÜŞÜK KOMİSYON

DÜŞÜK KOMİSYONLA senetle kredi arayan herkese kredi. Biz www.herkesekredi.net danışmanlık firması olarak tüm nakit sıkıntılarınıza çare oluyoruz. Üstelik bütün bu işlemleri yasal bir çerçeve içerisinde yaptığımızı kanıtlar nitelikte olan belgelerimizde mevcut.  Tek yapmanız gereken bize ulaşım sağlamak. Ardından biz size dönüş sağlayarak nakit desteği alabilmeniz adına size çeşitli seçenekler sunmaktayız.

Örneğin elinizde tapu kaydı sizin adınıza olan herhangi bir taşınmaz mevcut ise biz sizden bu taşınmazı firmamız adına ipotek altına almak şartını talep ediyoruz eğer uygun görürseniz size 50.000-TL karşılığında nakit paranızı aynı gün içerisinde teslim ediyoruz.

Tabi ki buradaki en önemli faktörlerden bir tanesi ikamet etmekte olduğunuz şehirdir. Eğer İstanbul,Ankara,İzmir,Bursa,Antalya gibi danışmanlık firmamıza ait şubelerin bulunduğu şehirlerde ikamet ediyor iseniz oldukça kolay şartlarda nakit para desteğini alabilir ve anında acil nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ancak başka şehirlerde ikamet ediyor iseniz bu işlem biraz uzamaktadır.

Çünkü danışmanlık firmamızda çalışmakta olan arkadaşlarımızdan herhangi biri aracılığı ile ilgili evraklar adresinize getirilerek tarafınızdan imza alınarak talep ettiğiniz nakit para elden arkadaşlarımızca size teslim edilmektedir.

Herkese Kredi Nasıl Verilir

herkese para

Yalnızca taşınmaz yolu ile sağlanmayan bu destek;

    *Senet imzalama yolu,

    *Faturalı hat kullanıyoriseniz hattınız üzerine kullandırılabilmekte olan kredi yolu,

    *Tarafınızın çeşitli sebepler ile banka kurumlarından çekemediğiniz kredinizi şirketimizin kendi adına çekerek üzerine koymakta olduğu belirli komisyon oranını da sizden tahsil ettikten sonra kredinin geri ödemesini tarafınıza yönlendirme gibi yollar ile nakit para olanakları sunulabilmektedir. Böylelikle biz kredi danışmanlık firması olarak size en uygun yolu seçenek haline getirerek acil olan nakit para ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.

 

18 thoughts on “Herkese Kredi Verilir DÜŞÜK KOMİSYON

  1. Ankarada oturuyorum komisyonla kredi istiyorum çok acil 30 bin liraya ihtiyacım var aylık 4 bin lira gelirim var düzenli ödeme yapabilirim

  2. İyi günler emekliyim teminatım maaşım sizden 20,000 tl senetle ön ödemesiz kredi kullanmak istiyorum durumum biraz acil olumlu veya olumsuz cvp verirseniz memnun olurum

  3. Acil olarak 30000 TL ihtiyacım var.. Dönüş yaparsanız çok sevinirim. iyi günler..

  4. Merhaba acil 20.000 tl ihtiyacim var defalarca basvuruda bulundum fakat donus olmuyor yardimlarinizi rica ederim.tsk.

  5. 22.000 tl 36 ay vadeli krediye ihtiyacım var. Görüşebilirmiyiz.

  6. merhaba,
    9 ay vade ile 30 000 tl kredi almak istiyorum. senetle de olabilir. benimle iletişime geçerseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir