Kara Listede Olanlara Kredi Veriyoruz

Bankaya tüm borçlarınızı ödediyseniz ipotek gibi ek şartlar ile kredi kullanabilirsiniz. Peki ya ödeme yapmadı iseniz? Maalesef banka kredisi kullanma ihtimaliniz oldukça düşük olacaktır. Sadece borçlu olduğunuz banka değil diğer bankalar da size kredi verme taraftarı olmayacaktır. Bu ve benzeri sorunlar ile karşı karşıya kalan kişiler senet ile krediye yönelmeye başladı. Senetle kredi veren kişi ve şirketler sizin kredi notunuza bakmadığı gibi adınızın kara liste de olması da çok önemli değildir.  Senet ile kredi kullandığınız da isterseniz tek senet ve tek vade ile isterseniz de birden fazla senet ve vade ile geri ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Aslında kara listede olanların kredi çekmesi imkansızdır. Fakat, bazı bankalar kara listedeyim kredi çekmek istiyorum diyen tüketiciye yüksek faiz oranı ile kredi kullandırabiliyor. Öyle ki; eli kolu bağlı olan tüketici de faizi ne kadar olursa olsun o krediyi çekmeye mecbur kalıyor.

Kara listedekilere kredi veren bankalar arasında Finansbank bulunuyor. Finansbank, kara listeye alınmış tüketiciye kendi uyguladığı faiz oranları ve vadeler ile kredi kullandırıyor. Elbette daha birçok banka vardır. Siz pes etmeden bütün bankalara kredi başvurusunu yapın. Mutlaka içinden biri size kredi verecektir.

2 thoughts on “Kara Listede Olanlara Kredi Veriyoruz

  1. Selam acil 10-15000 tl kredi lazım.24-36 ay vadeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir