Kredi Çıkartılır İletişim Adresi

http://www.kredicikartiliriletisim.net/  firması olarak  müşterilerimizin memnuniyetine ve taleplerine önem verdiğimiz için böyle durumlarda müşterilerin de bizlere ulaşmasını sağlamak istiyoruz. Bu sebepten dolayı sizlere iletişim kutusu ve şikâyet kutusu oluşturduk.

Bizlerle iletişim kurabilmeniz için ki bu başvuru olabilir ya da bizimle ilgili bilgi almak istiyor olabilirsiniz. Hangi durumlar için olduğu fark etmeksizin iletişim kutusunu kullanabilirsiniz. Ama genel anlamda başvuru yapmak için başvuru formunu doldurmanızı daha çok tercih ediyoruz ve tavsiye ediyoruz. İletişim kutumuz sayfamızın sağ üst kısmında bulunmaktadır. Bu butona tıklayarak adınızı ve mesajınızı yazarak bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda iletişim için mail adreslerimiz de her zaman kullanıma açıktır.

Sicili bozuk olana kredi çıkartılır

Fakat söz konusu şikâyetse, iletişim kutusuna değil şikâyet kutusuna mesaj atmanız bizler için daha uygun olacaktır. Çünkü başvurular ile ilgilenen kadro ile şikâyetler ve talepler ile ilgilenen kadro farklıdır. Şikâyet dediğimiz zaman bazen olumsuz çağırışım yapabiliyor. Fakat bizlere gelen şikâyetler genellikle kendi şehirlerinde hizmet veremiyor oluşumuzdan kaynaklanmaktadır. Ülkemizdeki birçok şehirde hizmet vermemize karşın halen ulaşamadığımız ve hizmet veremediğimiz şehirlerde bulunmaktadır. Bu nedenle bu gibi şikâyetler dışında bizlere bir şikâyet gelmemektedir. Bu nedenle sizlerde böyle taleplerinizi bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

 

İletişim Ve Şikâyet Sonrasında Ne Oluyor?

 • İletişim kutumuza gönderilmiş olan her mesaj ayrıntılı olarak incelenmektedir. Bahsedilen konu ya da bilgi almak istediğiniz konu her ne ise, önemine göre değerlendirilir. Ve aciliyeti olduğuna inandığımız konularda sizlerle cep telefonunuz yoluyla iletişime geçeriz. Böylece gereken bilgiler hızlı şekilde sizlere ulaşır. Fakat acil olmayan konularda mesaj yolu ile sizlere bilgi aktarmaktayız.
 • Şikâyet kutumuza gelen mesajlar da aynı şekilde değerlendirmeye alınır. Eğer firma hakkında olumsuz bir eleştiri ise sizlerle mesaj yoluyla iletişim kurulur ve sorunun temel nedeni ve çözümü hakkında konuşulur. Ve genellikle bu işlem ile bütün sıkıntılar da çözülmektedir. Şikâyet durumunda telefon ile iletişimimiz bulunmamaktadır.

6 thoughts on “Kredi Çıkartılır İletişim Adresi

 1. Sağlık sebebiyle çok acil 30 bin tl ihtiyaç. Lütfen geri dönüş yapınız.
  Teşekkürler

 2. Merhaba,
  Acil olarak 70.000 tl lik krediye ihtiyacım bulunuyor. Aylık sabit gelirim mevcut bu sebeple geri ödemelerde bir sorun yaşamam.
  Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.

 3. Kredi için yardımcı olurmu sunuz
  Aylık 2000TL olarak geri ödeme yaparım teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir