Kredi Notu Düşüklere Kredi Var

http://www.kredivar.net: Ekonomik şartların zor olması nedeniyle bankalara olan borç yükümüz artmakta ve geri ödeme zorluğundan dolayı da tekrar kredi çekmemiz zorlaşmaktadır. Kredi notu düşük olanlar için danışmanlık hizmetleri kapsamında çözüm üretmektedir. Düşük puana sahip olan kimseler sitenin aşağısında bulunan bize ulaşın formundan bildirimde bulunabilirler..

Kredi notu, kredi puanı olarak da bilinen bankalardan kredi ya da kredi kartı almak isteyen kişilerin sahip olması gereken referanslardan bir tanesidir. Evet, kredi puanı sizin için bir referans oluşturmaktadır. Hiçbir banka kredi puanı düşük olan kimselere kredi vermek istemezler Bunun en büyük sebepleri arasında ise kredi puanı düşük olan kişilerin daha önce borcunu ödemekte zorlanmış ya da borcunu ödememiş kişiler olduğu ön plana çıkmaktadır. Bankalarda kredi almak istiyorsanız, düzenli bir şekilde ödeme yapmak durumundasınızdır.

Bankalardan kredi almak istiyorsanız bu konuda yapmanız gereken kredi puanınızı düzenli olarak yükseltmeye çalışmanız olacaktır. Kredi puanınızın düşük olması haline bankalar size kredi vermek istemezler. Bu sebepten ötürü kredi puanları çok büyük önem taşır. Kredi puanları düşük olan kişilerin bankalardan kredi almaları çok düşük bir ihtimal olarak karşımıza çıkmaktadır. Bankalardan kredi almak isteyen kişiler en az 6 ay boyunca düzenli ödemelerle kredi puanlarını yükseltmekte ve ardından kredi almak için bankalara başvuru yapmayı tercih etmektedirler.

bizde kredivar

Kredi puanını sorgulamak için ortaya çıkan en güzel yöntemler arasında Findeks bulunmaktadır. Findeks bir kredi puanı sorgulama alanıdır. Bu uygulamaya gelerek küçük bir ücret karşılığında kredi puanınızı, risk analiz raporunuzu öğrenebilir ve bununla ilgili birçok hizmet de alabilirsiniz. Findeks kredi raporu pek çok kişinin tercih ettiği kredi notu öğrenme yöntemlerinden bir tanesidir. Evinizde çok rahat bir şekilde banka kartınız ya da kredi kartınızdan işlem yaparak öğrenebileceğiniz kredi notu belirli değerlere bağlıdır.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Verilir

http://www.kredivar.net  kredi skoru 500-1000 puan arasında olan kimseler için kendilerine ulaşmanız dahilinde destek olabilir..

Kredi puan 0- 1900 puan arasında yer almaktadır. Kişilerin kredi puanına göre belirli bir alanda kalmaları sağlanmaktadır. Buna göre kişiler en riskli, orta riskli, az riskli, iyi ve çok iyi olmak üzere almış oldukları puana göre bir değerlendirmeye tabi tutulmaktadırlar. Kredi puanları düşükse genellikle kredi alamayan kişilerin bankalardan kredi almak için sahip olması gereken grupları iye, kredi puanları ise 1600’ ün üzerinde olmak durumundadır.

Bu sebepten ötürü son derece tercih edilen KKB, çok fazla vatandaşa hizmet vermekte ve insanlar da kredi puanlarını öğrenmektedirler.

19 thoughts on “Kredi Notu Düşüklere Kredi Var

 1. Bir kamu kurumunda devlet memuruyum.Ödemelerim düzenlidir.10_15 bin bir krediye ihtiyaçım var.Yardımcı olursanız sevinirim

 2. selam 15 bin tl 36 ay vadeli krediye ihtiyacım var cok acil lütfen, teşekür ederim

 3. Acil 40 000 tl ihtiyacım var. Kamu kurumunda çalışıyorum. Lütfen acil dönüş yaparmısınız.

 4. Acil 9000 tlye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim belgelenebilir 2000 tl gelirim var

 5. Çok acil senetle 20000 tl ye ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim

 6. Acil 15000tl ye ihtiyaçım var ayda 600tl ödeyebilirim.Tekirdağ/Çorluda oturuyorum.
  Dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. Merhaba Gebze de yaşıyorum acil 7000 bin lira lazım yardımcı olurmusunuz lütfen.

 8. Tüm borcumu birleştirip tek bir yere ödeme yapmak istediğimden çok acil 50.000 TL’ye ihtiyacım var.

  Yardımcı olur musunuz?

 9. acil 100 bin tl nakite ihtiyacım var ,kpss dersanesi açtık ortağımda bende devlet memuruyuz kredi limitlerimizi doldurduk kurumumuz 1 yılı doldurmadığı için kredi çekemiyoruz bulunduğumuz ilde tekiz yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla.

 10. Merhaba;
  Ayda 2.500 TLye kadar geri ödeyebileceğim şekilde 25-30 bin TL nakite ihtiyacım var.
  İlgilenirseniz sevinirim, iyi çalışmalar

 11. merhabalar, Bursa’da, özel bir okulda yöneticiyim, ağustos 2016’da bankalara olan tüm borçlarımı ödemiş olmama rağmen bankalar kredi notumun düşük olmasından dolayı kredi vermiyor, notum 1200 civarındaymış… acil olarak, 30 bin lira krediye ihtiyacım var, 48 ay vade ile ödeyebilirim.
  bu konuda ulaştığım birkaç aracı %20-25 gibi büyük oranda komisyon istedi, bu aracılık işini biraz abarttıklarını düşündüğüm için içime sinmedi, elbette bunun bir komisyonu, masrafı olacaktır, ama makul ölçüde olursa sorun olmaz, helal olsun…
  hemen dönüş yaparsanız sevinirim.

 12. Merhaba 4 tane kredim var hepsini kapayıp tek bi yere borçlanmak istiyorum ve elime biraz nakit kalsın istiyorum, pttden alıyorum maaşımı, bu şekilde olduğunda maaşım karşılıyor krediyi, acil lazım lütfen yardım edin

 13. Merhaba bana acil konut kredisi lazım yardımcı olursanız sevinirim 130000 tl peşinatı ödedim fakat kkb düşük olduğu için bankalar olumsuz cevap veriyor krediye

 14. merhaba 10.000 TL kredi ihtiyacım bulunmaktadır detaylar hakkında görüşmek isterim mümkünse

 15. Merhaba benim 7000 tl ye ihtiyacım var düzgün ödeme yapsrım acil lazım yardımcı olutsanız sevinirim

 16. Acil 30000 liraya ihtiyacım diğer banklara olan borçlarımı kapatmak için çok acil

 17. devlet meuruyum elazığda oturuyorum 10.000 tl ye ihtiyacım var takipteyim şuan acilen geri dönüş yaparmısınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir