Krediye İhtiyacınız mı Var?

Ailesel nedenlerden dolayı,sağlık problemlerinden dolayı ,tedavi masrafları için veya yapacağınız düğün dernek masraflarından okul masraflarından v.s herhangi bir nedenle krediye hityacınız var ne yapmanız gerekir? Herşey o kadar basit öncelikle araştırarak akıllıca davranmanız gerekir. Ödeyemeceyeğiniz borca girmeyiniz. Eğer bankadan kredi çektiyseniz ve borcunuzu geciktirir yahut ödeyemezseniz bir daha herhangi bir bankadan kredi almanız çok zorlaşır. Neden bu durum sicilinizi etkiler kredi notunuz düşer ve kara listeye bile alınabilirsiniz. Artık paraya ihtiyacınız olduğunda kapı kapı gezmek zorunda kalırsınız. Acilkredilazim@gmail.com a böyle bir durumla karşılaştıysanız ulaşabilirsiniz
İzmir karşıyaka da oturuyorum,özel bir şirkette 9 yıldır çalışıyorum, net maaşım 4750tl , geçmiş yıllardaki ödeme sorunları nedeniyle kredi notu düşük olduğu için kredi başvurularıma olumsuz yanıt almaktayım bankalardan,şu anda garanti bankasına aylık 522 geri ödemeli bir kredim var, onun dışında kart borcum vs yok.
Hesaplanmamış ailevi sebeplerle ortaya çıkan bir durum nedeniyle acil 5-6 bin tl gibi bir rakama ihtiyacım var, aylık ödemelerimi bankaya olan mevcut 522 tl lik ödeme ile birlikte 1000-1200tl civarında tutabilirsem sıkıntısız devam edebileceğim sorunumu da halledip. Bu da sizlere geri ödeyebileceğim aylık rakamın ortalama 600-700tl olacağı anlamına geliyor.

5 thoughts on “Krediye İhtiyacınız mı Var?

  1. İSTANBUL da en karlı en popüler işlerden birini yapıyorum APART İŞL.
    Yeni açacağım APART için ÇOK ACİL NAKİTE KREDİYE ihtiyacım var
    05334552095

  2. devlet memuruyum çok acil 50.000 e igtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz adli ve kredi sicilim temizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir