Shell Petrol – Ön Satış Pompacı

Shell Petrol Ön satış pompacı pozisyonu için, askerliğini yapmış, aktif satış alanında kariyer hedefleyen,vardiyalı sistemle çalışacak,yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek

shell petrol sayfası

Shell Petrol, bugün 70’den fazla ülke ve bölgede faaliyet göstermektedir. 2 Bin çalışanı ile enerji ve petrokimya sektörlerinde hizmet veren Shell Petrol, kendisini sürekli geliştirerek daha da büyümüştür. Günümüzde en çok duyduğumuz isimlerden biri olmayı başaran Shell Petrol, ilk faaliyetlerine Londra’da başlamış olup, şuanda ülkemizde de büyük ilgi görmektedir. Her zaman yenilikçi tavrı ile popülerliğini korumaya devam ediyor.

Shell Petrol, dünyanın dört bir yanında bulunan akaryakıt istasyonları ile her gün 10 Milyondan fazla müşteriye hizmet vermektedir. Sürekli kendini yenileyen Shell Petrol daha verimli olmak için elinden geleni yapmaktadır. Öyle ki; havacılıktan, inşaata, deniz taşımacılığından kimayaya kadar daha pek çok sektörün ihtiyacını karşılıyor. Gelişmiş teknolojisi ve yenilikçi yaklaşımı ile sektöründe lider konumda yer alan Shell Petrol, aracı olan herkesin ilk uğrak adresi olma başarısını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir