Senetle Satılık 3+1 Daireler Kira Öder Gibi

Bilgi ve iletişim: www.senetlenakit.com  adresinden taksitle ve banka kredisiz senetle daire almak isteyenler ulaşabilirler..Kira sorunundan kurtulmak, sürekli ev taşımak zorunda kalıp eşyaların yıpranmasına yol açmaktan sıkılan ve yorulan kişiler kira öder gibi ev sahibi olmaya olanak sağlayan konut kredilerine yöneldi. Fakat konut kredilerinde ki yüksek faiz oranları 100 Bin TL kredi kullanıp geri nerede ise 200 bin TL ödeme yapmalarına yol açmakta idi. Bu şekilde ev almak istemeyen kişiler inşaat firmaları tarafından hazırlanan kampanyalara yönelmeye başladı.

Senetle Daireler

İnşaat firmaları senet karşılığında satım yapıyorlar ve banka kredilerinden daha alt faizler ile daha az geri ödeme ile tüketicilere sunuyorlar. Vadeler ile evinizi alabilir ve sizde artık kira derdinden kurtulabilirsiniz. Bazı firmalar konutunuzu teslim ettikten sonra ödemeleri başlatır iken bazı firmalar, şirketler de hemen ödemelere başlatarak evinizi teslim alana kadar ödemelerinizin bitmesini sağlıyor.

3+1 gibi büyük evlere uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. Hatta peşinat bile ödemeden internet üzerinden inşaat firmalarına ve kampanyalarına ulaşarak daha detaylı bilgi alabilir aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir