Tefeci Numaralarını Kayıt Edin

Bilgi:  http://www.tefeciariyorum.com/ sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Banka kredi başvuru aşamasında iki farklı aşamadan geçmektesiniz. Bunlardan ilki ön onay aşaması; banka bu aşamada kredi notunuza bakmaktadır. Geçmiş dönem gerek kredi gerek ise kredi kartı ödemeleriniz düzenli ise kredi notunuz yüksek olacaktır ve kredinize de ön onay alacaksınız. Sonrasında ise tarafınızdan istenilen belgeleri temin etmeniz gerekiyor. Evraklarda da herhangi bir eksiklik yok ise kredinizi alarak maddi gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Tefeciler Nasıl Çalışır-

Tefeciler bankalarda olduğu gibi kredi notunuza, adınızın kara listede yer alıp almadığına bakmamaktadır. Tabi ki bu durum herhangi bir talep içerisinde bulunmadıkları anlamına da gelmiyor. Verdikleri paranın geri ödenmesini garanti altına almak için senet imzalamanız gerekebilir. Senet üzerinde verilen vadeler ile karşı tarafa ödemelerinizi yapabilirsiniz. İsterseniz tek senet tek taksit ile isterseniz de birden fazla senet ve taksit ile ödemelerinizi yapma imkanınız söz konusu. Tefecilerin çalıştığı faiz oranları bankaların ki kadar net değil. Ayrıca belirtmemiz de fayda var ki sizden ipotek göstermenizi ya da kefil bulmanızı da talep edebilirler.

Tefecilere Nasıl Ulaşılır

Tefecilerin hizmet verdikleri net bir adres söz konusu değil. Ulaşabileceğiniz en ideal yol internet üzerinden geçmektedir. Kısa bir araştırma yaparak ulaşabilirsiniz. Bu amaçla açılan formlarda yer alan telefon numaralarını arayabileceğiniz gibi bunun dışında mail adreslerini de kullanabilirsiniz. Görüşmeleriniz esnasında çalışma hizmetleri hakkında daha fazla bilgi alabilir ve aklınıza takılan soruların cevabını bulabilirsiniz. Tefeci ile çalışmaya başlamadan önce karşı tarafın size parayı verip vermeyeceğine de emin olmalısınız.  Senet imzalar ve sonrasında anlaştığınız parayı alamazsanız maalesef daha ciddi maddi sorunlar içerisinde bulabilirsiniz kendinizi.

Karar tamamen size ait eğer maddi sorunlarınızı tefeci ile çalışmaktan başka çözüm yolu bulamayacak halde iseniz ve buna ek olarak acil paraya ihtiyacınız var ise belirttiğimiz şekilde kişilere ulaşabilir ve gereksinim duyduğunuz parayı alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir