Makyol İş Başvurusu

Makyol inşaat Türkiye’nin lider inşaat firmalarından biridir. Makyol iş başvurusu yapmak isteyenler firmanın kendi web sitesi üzerinden iş ilanlarına başvuruda bulunabilirler. Altyapı, havalimanı,köprü,tünel,otoyol,konut geliştirme,turizm gibi alanlarda faaliyet gösteren Makyol, alanında oldukça deneyime sahip bir firma olup, sürekli yaratıcı çözümlerle faaliyetlerini tamamlamaktadır. Makyol hem Türk, hem de yabancı firmalar ile hayata geçirdiği projelerini başarı ile yürüten bir firmadır. Uluslararası alanda en çok tercih edilen isimlerin başında gelen Makyol, sosyal sorumluluk anlayışı ve gösterdiği örnek davranışlar ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Makyol iş başvurusu yapmak isteyenler için ise zaman zaman iş ilanlarını yayınlıyor ve insan kaynakları üzerinden işe alımlarını gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak onların takdirini kazanmayı kendine bir borç edinen Makyol, ayrıca çalışanlarına gösterdiği değer ile de bilinmektedir. Çalışanlarına sunduğu eğitimler ile,yeni işe aldığı elemanların işe uyum sağlamaları ile bizzat ilgilenen Makyol çalışanların sorumluluğunu arttırarak liderlik tarzlarının gelişmesine de katkı sağlamaktadır. Şuanda Makyol inşaat için yayınlanan bir iş ilanı bulunmamakta oluğ, GENEL BAŞVURU adı altında başvurularınızı Makyol web sitesinden yapabilirsiniz. Sitede yer alan Makyol iş başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak Makyol inşaat bünyesinde çalışma fırsatı yaklalayabilirsiniz.

7 thoughts on “Makyol İş Başvurusu

  1. Beton narman demirci ustasıyım 47 yaşındayım e sınıfı ehliyetim src belgem var iş arıyorum . tel.0544 566 60 40

  2. asfalt plent operatörüyüm halen calışmaktayım sim amman speedy bach asfalt plenti kullanım konusunda tecrübeliyim.ayrıca çekirdekten yetiştiğim için emülsiyon,modifiye,mekanik plent konusunda tecrübeliyim.çalştığım projeler ankara belediye asfalt işleri,yama işleri,ankara çevre yolu bakım onarım işleri,siralisi emisyon yol yapım işi tel 05315064447

  3. asmatavan alçıpan duvar kompozıt ekıbımle işe hazırız 0535 076 25 46

  4. Onalti yildir kartonpiyer saten alci boya dekor tavan isleri yapitorum sürekli calismak istiyom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir