Lise Mezunu Personel Alımları

İş dünyasında yer almak çalışmak için tabi ki hepinizin bildiği üniversite mezunu olmak zorunda değiliz. Lise mezunu personel alımı da düzenli olarak yapılmaktadır. Hemen size lise mezunu personel alımları hangi alanlarda yapılmaktadır kısaca aktaralım.

Öncelikle lise mezunu olarak memur olmak istiyorsanız KPSS sınavına girmeniz gerekmektedir. Sağlık bakanlığı son zamanlar da KPSS şartı olmadan hasta hanelere lise mezunu taşeron işçi alımı yapacağını duyurdu. Bu başvurularla veri elemanı, temizlik görevlileri ve ambulans şoförü alınacaktır.

Ayrıca bankalar da özellikle satış departmanlarına KPSS şartı olmasan lise mezunu personel alımı yapmaktadırlar. Bunların yanı sıra sekreterlik, yönetici asistanlığı gibi alanlara da lise mezunu çalışan alınmaktadır. Teknik hizmetler alanında da lise mezunu alımlar yapılmaktadır. İlanlara internet üzerinden kolayca ulaşabilir ve anında CV ile başvuru yapabilirsiniz.

Olumlu sonuçlanması durumunda görüşmeler için iş yerlerine davet edileceksiniz. Giderken sertifika ve kurs bitim sertifikanız var ise götürebilirsiniz. Sözü uzatmadan sizi aradığınız içi bulabileceğiniz başvuru yolunda bırakım ve hayırlısı olsun diyelim.

3 thoughts on “Lise Mezunu Personel Alımları

  1. merhaba bu bşilgileri paylaşıyorsunuz tşklr ancak nereye nasıl başvurulacak hiç bir adres bilgi yok…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir