Sahibinden Satılık Otomobil Seri İlanları

İlk Sahibinden Satılık Trasporter Stiwan

2000 model 2500 motor 102 beygir gücüne sahip ilk sahibinden son derece temiz Transporter Stiwan aracımı satıyorum. Hususi kullanmış olduğum aracım merkezi kilit, orjinal klima,CD Player; Hidrolik direksiyon; Klimalı; Elektrikli camlar; Otomatik kapı; Radyoteyp gibi donanımlara sahip, çok temiz ve dikkatli kullanılmış, kazasız ve hasarsızdır. Araç için istediğimiz tutar 21.000 lira olup ilgilenen kişiler bana 0532 416 24 72 numaralı telefondan ulaşabilirler. İskenderunda olan kişiler gelip araca bakabilirler.

Çok Temiz Clio Dizel

ABS; Şoför airbag; Yolcu airbag; Alaşımlı jant; CD Player; Hidrolik direksiyon; Klimalı; Elektrikli camlar; Otomatik kapı; Radyoteyp; Sis farı; Yol bilgisayarına sahip çok temiz kullanılmış 2007 model Reanult Clio dizel aracımı 20.000 liraya satıyorum. Çok temiz ve az kilometreli araç arayanlanlara uygundur. İstanbul Ümraniye Telefon numaram 0530 290 54 82

Sahibinden Satılık Otomobil Seri İlanları sayfamız üzerinden ücretsiz olarak ve üye olmadan satılık otomobil ilanlarınızı verebilirsiniz. Sayfamıza ilan vermek için aşağıda yer alan yorum bölümünden örnek ilan metinlerimizde de olduğu gibi ilan başlığı, satılık aracınızı ve özelliklerini içeren ilan metni ve aracınız ile ilgili olarak size başvuruda bulunmak isteyenlerin size ulaşabilecekleri iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir