Yeni Asır Küçük İlanlar İş Arayanlar

Yeni Asır küçük ilanlar iş arayanlar kendi ilanlarını vererek iş bulabilirler. İzmir’in yöresel Gazetesi Yeni Asır sayesinde şimdiye dek herkes aradığını buldu. Eğer siz de iş arıyorum diyorsanız şimdi sıra sizde. Hangi sektörde olursanız olun tek bir ilan ile iş bulabilir, hayalinizdeki işe kavuşabilirsiniz. Deneyimlerinizi, hangi alanlarda çalıştığınızı, yeteneklerinizi yazarak ilanınızı verebilir, işverenlere sesinizi kolayca duyurabilirsiniz. İzmir’in sesi haline gelen Yeni Asır küçük ilanlar ile artık işsizliğe son. Dilerseniz Yeni Asır küçük ilanlar iş arayanlar başlığımız altında da iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilir, arama yapabilirsiniz.

http://is-arayanlar.net/is-ilanlari/yeni-asir-tekstil-is-ilanlari/

Hergün yüzlerce kişinin ziyaret ettiği sayfamızda daha kolay iş bulabilir, işsiz geçen günlerinize son verebilirsiniz. Bunun yanı sıra eleman arayanlar da ilan vererek iş arayanlara yardımcı olabilirler.

http://is-arayanlar.net/izmir/izmir-yeni-asir-gazetesi/

KAYNAKÇIYIM İŞ ARIYORUM

15 yıllık kaynakçıyım. Daha önce kendi atölyem vardı ancak bazı sebeplerden dolayı kapatmak durumunda kaldım. İşimin ustasıyım.Çevremde yaptığım iş ile tanınırım. İzmir Buca’da ikamet ediyorum. Kaynakçı olarak bir iş arıyorum.

http://is-arayanlar.net/izmir-eleman-arayanlar/yeni-asir-izmir-eleman-arayanlar/

ŞÖFÖRÜM ACİL İŞE İHTİYACIM VAR

Emekliyim ancak ek iş olarak şöförlük yapmak istiyorum. Daha önce taksicilik yaptım. Yine bu tarz bir iş yapabilirim. İstenilen vardiyada çalışmaya hazırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir