20.000 TL Nakit Para Lazım Diyorsanız BURADA

(http://www.acilnakitparayaihtiyacimvar.com) – Eğitim masrafları, sağlık ya da diğer nedenlere bağlı olarak acil 20 bin TL’ye ihtiyacınız oldu, “acil para lazım” diyor ve nereden bulacağınızı bilmiyorsanız burası tam da size göre. Öncelikle tabi ki hepinizin aklına geldiği gibi bankadan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Değişen faizler ve sabit 36 ay vade ile kullanıma açık olan kredi maddi gereksinimizi karşılayacaktır. Ülkemiz de aktif olarak hizmet veren tüm kamu bankaları, katılım ve özel bankalarına başvuru yapabilirsiniz. Birkaç bankanın faiz oranları ve ödeme seçeneklerinden bahsederek devam edelim.

Kamu bankaları arasında yer alan İş Bankasından 20 bin TL kredinizi % 1,25 faiz oranına ve 36 ay vadeye bağlı olarak kullandığınız da aylık ödeme yapmanız gereken tutar 723 TL toplam kredi geri ödemeniz ise 26 bin 196 TL olacaktır. Kredi kullanımı kapsamında 100 TL dosya masrafı ödemeniz gerekiyor. Garanti bankasından aynı şartlarda kredinizi % 1,45 faizle kullandığınız da ise taksitleriniz 752 TL olur iken toplam geri ödeme rakamı 27 bin 181 TL olacaktır. Diğer banka geri ödemelerini hesaplamak için ise resmi internet adresine yönelip hesaplama araçlarını tıklamanız yeterli olacaktır.

Hangi banka ” nakit para “ ihtiyacınızı karşılıyorsa tercihinizi o yönde kullanabilirsiniz. Bankanın size en yakın şubesine giderek başvuru yapabileceğiniz gibi aynı şekilde  resmi web adresi üzerinden de işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Gerekli artları yerine getirmeniz halinde aynı gün içerisinde kredinizi alıp tüm gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Genel olarak banka sizden kefil ya da ipotek talep etmeyecektir, bu da zaman kaybı yaşamanızdan sizi kurtaracaktır.

Acil Nakit Para Alma Şartları

Yeri gelmişken kısaca hangi şartları yerine getirmeniz gerektiğinden de bahsedelim, ilk olarak kredi notunuz düşük olmayacak yani geçmiş dönem kredi ve kredi kartı ödemelerinizi zamanında yapmış olmalısınız. Ödenmeyen, yasal işlem başlatılan borcunuz var ise kredi kullanım oranınız da düşecektir. Buna ek olarak aylık gelir sahibi olmalı ve gerek SSK gerek ise Bağ- Kur prim ödemelerinizin yapılıyor olması da gerekiyor. Bunların dışında temel herhangi bir şart aranmıyor. Hadi o zaman çözüm yolunu öğrendik hemen uygulamaya başlayalım ve maddi sorunlarımıza veda edelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir