Borçlarınızı Kapatıyoruz

Tefeciler ile çalışmaktan haklı olarak korkan, bankalardan kredi alamayan, bir de üzerine acil olarak nakde ihtiyacı olanlara, komisyonla kredi verenler yardımcı oluyorlar. Peki, kim bu kişiler? Bu kişiler, banka yetkilileri ile anlaşarak, kredi notu sebebi ile banka kredisi çekemeyenlere aracılık yapanlar. Sizin yerinize kredi başvurusu yapmıyorlar ya da sizin adınıza bankaya gidip kredi çekmiyorlar. Sadece, sizin kredi alabilmeniz için durumu iyileştiriyorlar. Siz de bankalardan kredinizi alıp, komisyonculara ödemenizi yapıyorsunuz ve bu anlaşma sona eriyor. Sonrasında da aydan aya bankaya kredi borcunuzu ödüyorsunuz.

KREDİ BORCU OLANLARA KESİN ÇÖZÜM

Kredi çektiniz fakat borcunuzu ödemek size zor geliyor. Aylık ödediğiniz tutar sizi zorluyorsa biz kredinizi ödeyelim siz rahat edin. Bu durumda olanlar bize ulaşabilirler.

KREDİ BORCUM VAR YARDIM EDİN

Bir bankadan çektiğim krediyi ödeyemiyorum. Banka ile irtibatımı bir an önce kesmek istiyorum. Ancak, bana nakit verebilecek kimseyi bulamıyorum. Eğer kredi borcumu kapatacak birileri varsa lütfen yardımcı olsunlar. Ayrıca, ödemelerde kolaylık sağlayacak olanlar bana daha faydalı olacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir