Efor çelik kapı bayilik sistemi

Firmamız; Türkiye genelinde bayilik noktaları yapılandırma, mevcut bayilikleri iyileştirme çabasındadır. Bayilik çalışmalarında amacımız süreklilik ve verimliliktir.
Sektörümüz; çelik kapı sistemleri olarak, Türkiye genelinde yaygınlaşan ve talebin gittikçe arttığı bir sektör konumundadır.Bu anlamanda EFOR ÇELİK KAPI ekibi olarak bizlerde daha çok noktada, uzun soluklu olmasını istediğimiz birliktelikler ve yapılandırmalar içerisindeyiz.
1998 yılından beri sektörde olan firmamız, şu ana kadar ki olan bayilik çalışmalarından vardığı sonuç neticesinde, aşağıda belirtilen hususlar dâhilinde bayilik sistemini uygulamaktadır.

Çelik kapı Bayilik durumunun başlangıcı;

*Bayililik talep edilen ilde EFOR ÇELİK KAPI ile anlaşmalı bir Bayii noktasının olmaması gerekmektedir.
*Bayii olacak firmanın, istenilen potansiyele ulaşabilecek nitelikte altyapısının (müşteri portföyü olan, inşaat ve inşaat malzemeleri, kapı veya pencere sistemleri konusunda deneyimli, montaj ve uygulama konusunda personel bulundurup yetiştirebilecek veya mevcut personeli adapte edebilecek gibi) olması gerekmektedir.

*Bayilik sözleşmesini, birlikte çalışma süresinin başlangıcı itibari ile 6 ay sonrasında yapmaktayız. Bu 6 aylık süreçte firmaların birbirlerini tanımasını, ürüne ve sisteme adapte oluşu, olabilecek olumlu veya olumsuz yönleri, performans anlamında satış miktarlarını belirleyip, firmaların karşılıklı devam etme kararı neticesinde, bayilik sözleşmesi imzalayarak, yola devam etmekteyiz.

Bayii ve Bayilik yapacak firmalardan taleplerimiz;
*Firmamız çelik kapı sektöründe önde gelen firmalardan biridir ve her türlü isteğe göre ürün yapabilecek ve her kesime hitap edecek kapı üretebilen yapıya sahiptir.

*Bayilerimizden satış miktarı adet olarak 1 yıllık süreç içerisinde en az 300 adet veya 125.000,00 YTL satış hedefini gerçekleştirmesini talep ediyoruz.

*Vadeli çalışmalar yapacağımız için minimum 50.000,00 YTL değerinde teminat mektubu veya ipotek talep ediyoruz.

*Ürünlerimizin satışını, tanıtımını ve reklâmını EFOR markası adı altında yapmasını talep ediyoruz.
*Birlikte çalışma yapmaya başladığımız firmaların, eğitim ve ürünü tanıma süreci sonunda montajları ve uygulamaları kendi bünyesinde eksiksiz ve uygun şekilde yapması gerekmektedir. (Bu süreç bayilerin yaptığı satışlar sonrası montaj için firmamızın 1 eleman göndererek montajı gerçekleştirmesi bu konuda eğitim vermesi, ürünü ve yardımcı malzemeleri tanıtmasıdır. Talep edilmesi halinde en fazla 3 kapı montajı yapılır.)

*Ürünün satışında, montajında ve montaj sonrası hizmetlerde EFOR markasını temsil ederek firmayı karalayıcı ve zedeleyici durum ve davranışlarda bulunmaması gerekmektedir.

Stant, broşür, katalog, tanıtım ve reklam amaçlı çalışmalar;

*Ürünümüzün müşteriye sunumu amaçlı teşhir maksadı ile kurulacak stant veya stantların ölçüleri ve şekli, sergilenecek kapılar; bayii ile birlikte showroomun ölçülerine ve ebadına göre belirlenecektir. Bu stant çalışmaları, bayilerin siparişi şeklinde işleme alınacak ve belirlenen fiyat üzerinden bedeli talep edilecektir. Bu bedel, firmamızın belirlediği süreç içerisinde ki 300 ADET veya 125.000,00 YTL satış hedefi gerçekleştiğinde, stant ücretinin tamamı, teşhir kapılarının ise %50 si karşı firmanın hesabından düşülecektir.

*Broşür, katalog, ölçü formu, gibi EFOR logolu evrak ve dokümanlar, bayilik sözleşmesi gerçekleşme süresi sonunda bayii firmaya temin edilecektir.
*Firmamız, www.eforcelikkapi.com internet sayfasında bayii firmanın bilgilerini yayınlayacaktır.

İmalat sürecimiz, sevk ve ödeme koşullarımız;

*Sipariş tarihi itibari ile 20-35 gün arasında değişmektedir. Standart ve klasik kapıların imalat süresi kısa, lüks ve kasa kaplamalı kapılarımızın imalat süresi uzundur.

*Malzeme imalatı bitmiş, aksesuar ve kilitleri üzerinde, montaja hazır halde paketlenir, parsiyel yük taşıyan kamyonlar ile Bayiinin belirlediği adrese sevki yapılır.
Ödeme koşullarımız ;
Her ayın sonunda, o ayda yapılan satışların tutarı üzerinden; belirttiğimiz banka hesap no’larından herhangi birine %25 peşinat, bakiye için 30-60-90-120 gün vadeli müşteri çeki, müşteri senedi, firma çeki veya firma senedi şeklinde talep edilmektedir.
Garanti ;
Çelik kapılar ve kapıda kullanılan malzemeler 2 (iki) yıl garantilidir.

SURSAN METAL VE AĞAÇ İŞLERİ
SAN VE TİC. A.Ş.
EFOR ÇELİK KAPI
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
12.CD. NO:38 KAYSERİ
TEL:0 352 3212039
FAX:0 352 3212048

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir